Angela Beatriz

31. října 2011 v 20:57 |  Profesoři
Živel: Oheň
Původ: Španělský
Věk: 30 (1.ledna)
Vzhled: Už od přírody má vlasy trochu načervenalé, ona si je jenom dobarvuje. Její oči mají tmavě hnědou barvu a v jejím obličeji hodně razí. Je nižšího vzrůstu a je celá taková pobledlá, musela by zůstat na sluníčku dlouho, aby získala správnou barvu. Už od pohledu si jí lidé typují na živel ohně, hlavně kvůli vlasů.. Má strašně ráda šaty a boty s mírným podpatkem, nikdy ji neuvidíte v riflích a teniskách.
Povaha: Je hodná a sympatická, jelikož dříve dělávala modelku, je už zvyklá na určité poznámky nadržených studentů. Je moc pyšná na svou rodnou zem a stále u sebe nosí medailonek s její hlínou. Někomu to připadá trapné, ale jí na tom hodně záleží a nikam se bez něj nehne. Ke studentům se chová hezky a často je brána za hodnou profesorku, ale má svá pravidla, která studenti musejí dodržovat a žádá po nich aby k ní měli nějakou úctu.
Minulost: Už od mala vyrůstala ve Španělsku v rodinném domku s matkou, otcem a babičkou. Se všema vycházela v pohodě, ale s babičkou měla zvláštní vztah.. Rozuměly si vážně výjímečně a byly spolu velké kamarádky. Její babička jako jediná v rodině ovládala živel, a právě vodu. Angela obdivovala ty krásné kouzla a triky, které s vodou dokázala a vždy se to chtěla naučit, jenže ona byla zrozena pro oheň, nikoliv pro vodu. O pár let později se stala modelkou, jenom takovou malou, né moc známou, občas měla nějakou přehlídku a focení, ale nikdy nic velkého. Tuto její kariéru ukončilo pozvání do univerzity a oznámení, že je zrozena pro nějaký živel. V tu dobu už byla její babička mrtvá, ale ona věděla, že by na ni byla hrdá....
Vlčí přítel: Angie
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama