Dolores Charlotte Cerlóts

29. října 2011 v 13:56 |  Mentoři
Živel: Oheň
Původ: Francouzka
Věk: 39 (5.října)
Vzhled: Od přírody má blond vlasy, které si ale neustále barví na hnědo, aby vypadala více profesionálně. Vlasy má vždy úhledně sepnuté do drdolu, a na rtech její růžovočervenou rtěnku. Nehty má bezchyně sestřižené a nalakované na červenohnědou barvu. Její oblečení je vždy staromódně elegantní. Snaží se u ostatních vyvolávat respekt, a taky trochu strach. Občas ji ale vidíte s cigaretou, což se stává u lidí, ovládajících oheň, často.
Povaha: Je hodně ctižádostivá, a mezi své svěřence přijímá jen ty, v kterých vidí opravdové talenty, a nebo když si myslí, že jsou něčím vyjímeční. Je známá tím, že na své svěřence klade vysoké nároky, ale plně jim důvěřuje. Je pocta, když si vás vybere za svého svěřence. Většinou se jim snaží nějak nadržovat a nemá ráda, když jsou její svěřenci přehlížení.
Minulost: Žila se svou matkou a otcem, ovšem ani jeden neovládal některý ze živlů, proto nebyli moc nadšení, když se tehdy doneslo, že jejich dcera je jednou z vyvolených, a má odjet na univerzit, aby dokázala přežít. U matky samozřejmě zabodovala mateřská láska a nakonec to dokázala přijmout bez problémů .. U otce to tak lehké již nebylo, ale po nějaké době přemlouvání a vysvětlování, nakonec přikývl a zavezl Dolores na univerzitu. Bohužel od té doby nemá s rodiči vůbec žádné spojení. Kolikrát se jim snažila dovolat, ale oni jí to vždy položili .. Tehdy ji to hodně trápilo a nedokázala pochopit, jak se jí jen mohli vzdát, ale teď už je s tím smířená, a dokáže to akceptovat bez problémů. Její nedůvěra k rodičům ovšem nezmizela, a stále tajně závidí těm, které rodiče milují, a snesli by jim modré z nebe...
Vlčí přítel: Firoel
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama