Nikolaj Minitor

29. října 2011 v 18:24 |  Mentoři
Živel: Voda
Původ: Ruský
Věk: 31 (12.prosince)
Vzhled: Má středně dlouhé hnědé vlasy, které mu neposedně odstávají do všech stran, a černé oči. Jeho pleť je sněhově bílá, i kdyby trávil hodně času na slunci, skončil by nakonec úplně stejně. Na bradě má strniště, které si udržuje, má ho rád. Je poměrně vysoký, štíhlý a má svalnaté tělo. Nejčastěji ho spatříte v bílém nebo černém triku, nebo černé kožené bundě. Díky jeho vzhledu je do něj hodně dívek zamilovaných, což se moc nelíbí ředitelce.
Povaha: Je hodný, milý, snaží se být přátelský.. Mezi studenty je většinou hodně oblíbený, protože vždy všechny vyslechne, a poradí jim, i když třeba nepatří mezi jeho svěřence. Oblíbený je hlavně u dívek a lhal by, kdyby říkal že ho to alespoň trochu netěší, jenže ví, že nesmí a proto si s nimi nic nezačíná - navíc ještě nikdy se mu nestalo, že by ho nějaká dívka upoutala natolik, že by se snažil porušit pravidla. Je to spíše takový samotářský typ, co se týče vztahů. Díky jeho sympatické povaze toho ví hodně o druhých, ale skoro nikdo toho neví moc o něm, není totiž zrovna ten typ člověka, co by toužil být ve středu pozornosti, a každému se svěřoval ze svých problémů.
Minulost: Žil v rodinném domě s rodiči a dalšími 4 sourozenci. Z čehož vyplývá, že se nikdy nenudil. Naučil se s ostatními dělit a zvykat si na věčné otravování od mladších sourozenců, a povyšování se od starších. Nikdy nezažil tu pravou rodičovskou lásku, ale nezazlíval jim to, protože věděl kolik musím mít s ostatními práce, a tak nějak je chápal. Bohužel i když měl tolik sourozenců, stejně se často cítil sám a jediný jeho přítel byla zvířata. Jakákoliv.... Ne, že by byl nějaký zapřísáhlý vegetarián, ale zvířata miluje a to doteď.
Vlčí přítel: Chriso
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama