Pravidla

9. října 2011 v 2:32
 • Nesnažte si ze svých postav udělat hlavní hrdiny, kteří všechno umí, všechno ví a ve všem jsou nejlepší. Tohle je hra pro více lidí, každý má právo být v něčem dobrý, ale uvědomte si, že kdyby se každý snažil být ve všem nejlepší, začalo by to tady být velice chaotické, a to nikdo nechce. Nechte i ostatním prostor si zahrát a být v něčem vyjímečný.
 • Ve hře funguje Vypravěč. Za něj mám právo hrát pouze já! Vypravěč není obyčejná postava, nikdo ho nevidí a není nijak ztvárněný. Je tu pouze aby oživil hru. Když si chcete jít zahrát, můžete poprosit, aby se k vám připojil i vypravěč, to by poté vypadalo následovně:
  1. Student 1: (Usměje se na ni, je vážně překrásná, a to co dokáže s ohněm... Páni, to každý v tomto ročníku neumí)
  2. Student 2: (Oplatí mu úsměv a potom se zase rozejdou směrem ke schodům)
  3. Vypravěč: (Cestou šlápne Student 2 na nohu Studenovi 1, a oba dva spadnou na zem)
  4. Studenti: ... musí navazovat hru na to, co napsal vypravěč, nemohou nijak protestovat, prostě se to stalo.
 • Když máte už předem vybraný živel, který byste pro svou postavu chtěli, můžete mě o tom informovat a tahat ve hře za provázky tak, aby jasně dokazovalo, že postavě jde například dobře manipulovat s vodou, nebo se vzduchem, apod. Různě tahejte za provázky a pouze tak dočiníte k tomu, aby se nakonec oficiálně rozhodlo, že vaše postava má zaměření na určitý živel. NIKDY nemůžete přijít s tím, že vaše posatava zjistila sama jaký má živel, to může říct jedině ředitel/ka, nebo profesor/ka předmětu.
 • Do každého ročníku si smíte vytvořit studentů kolik jen chcete.
 • Jakmile si vytvoříte nějakou postavu, máte právo za ni hrát, ovládat ji, je jen na vás jestli bude chytrá, chápavá a hodná, nebo bude zlá mrcha. Je jen na vás jaká učiní v životě rozhodnutí, a jaká ne. Nikdo jiný nemá právo vám v něčem, co se týče vašeho hraní, rozkazovat (s vyjímkou ředitelky, profesorů a zaměstnanců)
 • Je zakázané se vydávat za někoho jiného! Například někoho ze studentů, profesorů, zaměstnanců, nebo třeba někoho úplně jiného, třeba nějakou celebritu, apod.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama