Stephanie McDonald

29. října 2011 v 16:36 |  Mentoři
Živel: Vzduch
Původ: Kanadský
Věk: 35 (14.ledna)
Vzhled: Skoro nikdo neví, že je od přírody zrzka, protože její vlasy jsou buď černé, nebo nadobro odbarvené. Jelikož její máma je kadeřnice, zná hodně různých účesů, a ráda s vlasy experimentuje. Když má vlasy rozpuštěné, má je až do půli zad. Dále má špičatý nos po svém otci, který na sobě naprosto nesnáší. Modrošedé oči a širokou pusu. Její úsměv je tak nakažlivý, že každý v místnosti by se začal také usmívat. Na druhé působí hodně optimisticky a vesele. Nad levým prsem má tetování kytky s ornamenty, které se jí velice líbí, proto nejradši nosí takové oblečení, které toto tetování odhaluje.
Povaha: Je hodně roztržitá a na nic se nemůže moc soustředit. Nejraději by stále něco dělala. Nedávno byla zvolena jednou ze tří nejlepších uživatelkyň vzduchu, takže k ní většina lidí chová úctu. Zastává názor, že život je jen jeden, a že by se ho mělo žít naplno, a jít si za svým snem.
Minulost: Otec opustil její matku hned, když mu oznámila, že je těhotná, takže musela sebe a Steph živit sama z platu kadeřnice. Nikdy jí nebylo dopřáno mnoho luxusu, již od svých 14 chodila pomáhat do hospod, aby vydělaly o trochu více peněz. Jako u jedné z mála se u ní začalo objevovat nadání pro vzduch ještě dřív, než vstoupila na univerzitu. Když to její matka zjistila, byla velice nadšená, sama totiž ovládala zemi, jenže její rodiče jí nikdy nedovolili odejít na univerzitu, a proto ho nedokázala moc ovládat, uměla jen pár základních kouzel. Ihned tedy Steph odvezla na univerzitu a tak zajistila Steph spokojenější život, než byl doposud..
Vlčí přítel: Barb
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama