Tsang Yao Hsien

29. října 2011 v 19:33 |  Mentoři
Živel: Země
Původ: Japonský
Věk: 31 (9.června)
Vzhled: Má na krátko ostříhané černé vlasy s velkými kotletami, husté obočí, a tradiční japonské oči s tmavě hnědou barvou, skoro až černou. Je nízký, často se mu stává, že i jeho studenti jsou mnohem vyšší, než on. Jinak má obyčejnou postavu, beze svalů. Často nosí košile, džíny a kovbojské boty.
Povaha: Strašně moc rád maluje, je to jeho největší koníček. Když se cítí sám, je mu smutno nebo nemá co dělat, vždy šáhne po podstavci, výkresu, a barvách, a už jede. Není to zrovna sportovní typ, je na něj hodně levý.. Jinak je přátelský, dá se říct ukecaný, a rád vtipkuje. Když někdo naráží na jeho původ, většinou jenom pokrčí rameny, tímhle se moc nezabývá a nic ho jen tak nerozhází, a tohle se mu zdá jako naprostá bezvýznamná kravina.
Minulost: Žil v Japonsku se svými 2 otci (jsou to gayové, kteří si ho adoptovali) v luxusním domě. Měl perfektní dětství, naprosto bezproblémové, ve škole se mu dařilo, měl hodně přátel a jeho otcové ho zahrnovali láskou. Naprostá shoda náhod je, že on sám je také gay. Když mu přišel dopis o pozvání do univerzity a o tom, že on je jeden z vyvolených, prvně tomu nemohl věřit, protože doposud neznal nikoho, kdo by ovládal nějaké živly osobně, pouze o nich slýchával, a tak přesně nevěděl, jak se zjistí, jestli je vážně vyvolený, proto měl strach, jestli to náhdoou není nějaký omyl. Nakonec tedy přijel do univerzity a zjistil, že to žádný omyl nebyl, spíše naopak ...
Vlčí přítel: Lee
 


Komentáře

1 vestec | Web | 13. ledna 2012 v 3:05 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama