Živly

18. října 2011 v 22:25

Univerzita a živly

Na univerzitu se sjíždí lidé z různých zemí a všichni jsou naprosto rozdílní, mluví jinými jazyky, mají jiné zvyky a nikdy se navzájem neviděli. My ale přijmeme každého ... Nezáleží na tom, jakou máte minulost, to bylo → jenže teď začínáte úplně od začátku .. A jedno je hlavní: Vy nejste jako ostatní, nejste obyčejníé smrtelníci. Jste totiž vyjímeční, vyvíjí se ve vás síla některého ze živlů, a my vám pomůžeme zjistit, jaká síla to je, vyrovnat se s tím a plně se se svým živlem sžít.

Na začátku ještě nevíte, jaký živel budete ovládat, to se začnete dozvídat až v průběhu 1.ročníku, kdy bude společná hodina zabývající se všemi specializacemi (Úvod do živlů), a podle toho, komu co jde nejlépe, se pozná, jaký živel ovládáte. Než se ale nadobro potvrdí, že jste specializováni na určitý živel, musíte projít zkoušecím rituálem.

Zkoušecí rituál

Když si profesor/ka úvodu do živlů všimne, že vám jde nějaký živel lépe než ty ostatní, rozhodne se vás podrobit rituálu a zkoušce (zjednodušeně zkoušecímu rituálu) na daný živel, při kterém se ukáže, zda-li se nemýlil/a, a vy můžete ovládat daný živel. Každý zkoušecí rituál probíhá ojediněle, nikoli ve skupinkách. Přítomen je vždy pouze váš/e mentor/ka, ředitelka, profesoři, kteří ovládají živel, na který jste testovaní, a profesorka Úvodu do živlů.
Na toto téma navazuje 3.pravidlo → NIKDY nemůžete přijít s tím, že vaše postava zjistila sama, jaký má živel, to může říct jedině ředitel/ka, nebo profesor/ka předmětu.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama