Listopad 2011

Victor Salvade Morgota

25. listopadu 2011 v 15:05 Profesoři
Živel: Země
Původ: Rakouský
Věk: 56 (6. října)
Vzhled: Stářím mu zešedivěly vlasy a na bradě mu raší vousy .. Má tmavě zbarvenou pleť a odstávající uši. Jeho rty jsou světle růžovoučké a plné. Oči má nevýrazné šedivé barvy a skoro žádné řasy. Po obličeji už má hodně vrásek, hlavně když se usmívá. Je středně vysoký, štíhlý a má nepatrné svaly. Nejradši nosí béžové, nebo karamelové oblečení, a rozhodně není na džínsy.
Povaha: Na každého působí sympatickým a přátelským dojmem, má rád studenty a je s nimi za dobře. Má smysl pro humor a svoje vyučování často obohacuje vtipnými poznámkami a příběhy co prožil. Nerad tvoří studentů problémy, všechno vyřeší poznámkou a kázáním, to je všechno. Studenti za ním často chodí s problémy a on je rád vyslechne a poradí jim, jak z problému. V soukromém životě je také velice přátelský, skoro s každým si tyká (to ovšem neplatí pro studenty) a s každým na univerzitě je velký přítel. Naprosto miluje svoji manželku Yazmin, a snesl by jí modré z nebe. Je to přátelský a společenský typ, co má velké charisma, a dokáže lidi zaujmout svým vyprávěním.
Minulost: Vyrůstal v Rakousku, měl naprosto dokonalé dětství, rodiče ho milovali, matka pracovala jako účetní z domova a otec byl pilot, často nebýval doma, ale i tak si s Victorem vytvořili obrovský vztah, a vždy Victorovi ze všech zemí, kam kdy letěl, něco dovezl. S matkou měl také skvělý vztah a byli spolu rádi. Skoro s nikým neměl problémy, měl hodně přátel, u dívek byl oblíbený .. Když mu přišlo pozvání do univrerzity, jeho rodiče to oplakali, ale přáli mu to .. Bylo to poprvé, co viděl svého otce uronit slzu, hodně ho to tehdy vzalo .. Na univezitě se snažil, aby jim udělal radost, a míval samé 1 ..
Vlčí přítel: Lambord

Franz Apollonia

25. listopadu 2011 v 14:39 Profesoři
Živel: Oheň
Původ: Německý
Věk: 46 (3. února)
Vzhled: Má středně dlouhé hnědé vlasy, vousy a husté obočí, které si musí vyholovat, protože jinak se mu nad nosem srůstá, proto se často stane, že má konce roztřepené. Nos má velký už od narození, zdědil to o svém otci, a jako malý si kvůli tomu užil hodně posměchu. Dále je hodně mohutný a měří neuvěřitelných 203 cm.
Povaha: Je přísný, nesmlouvavý, má svá pravidla, a když je někdo porušuje, tak dokáže být naprosto nepříčetný. Hodně studentů ho popisuje i slovem agresivní, což on naprosto zamítá. Nemá rád hádky, rád všechno řeší rychle a bez jakýchkoliv delších následků. Když ho nějaký student pořádně naštve, je schopný ho naprosto vykázat ze své hodiny, a poštvat proti němu ředitelku. V osobním životě je to spíš uzavřený samotář a zatím se mu jen jedna žena dostala pod jeho nepřátelskou slupku .. Skoro nikdo nikdy nevkročil do jeho bytu na univrerzitě, a studenti ho často pomlouvají a spekulují o tom, co tam asi schovává .. Nikoho ale nenapadlo, že tam má jen obyčejné bicí na kterých hrává, když má volný čas .. Miluje jeho hlasitý zvuk, může si na něm vybít všechnu svou zlost.
Minulost: Vyrůstal v dětském domově, protože se ho rodiče vzdali hned po porodu. Sledoval jak si ostatní děti berou noví rodiče, ale jeho nikdy nikdo nechtěl. Lhal by, kdyby říkal, že ho to nemrzelo .. Skoro nikdo z dětí se s ním nechtěl bavit, proto se začal uzavírat do sebe .. Nikoho si moc nepouštěl k tělu, a na ostatní od té doby začal bývat hodně hnusný .. Když mu potom přišlo pozvání na univerzitu, hodně dlouho váhal, ale nakonec to přijal a přijel sem ..
Vlčí přítel: Mika

Désiré Flamingo

21. listopadu 2011 v 13:47
Živel: Vzduch
Původ: Portugalský
Věk: 59 (1. března)
Vzhled: Má středně dlouhé blond vlasy, které již místy šediví; nevýrazné zelené oči a řídké obočí. Po celém těle má pihy, a když se usměje, tak se jí na obličeji ukáže několik vrásek. Vypadá hodně staře, ale má v sobě stále duši dítěte. Už odmala má velkou slabost pro modrou barvu, takže jakmile má den volna, ihned sáhne po modrém topu a sukni. Když chce ale působit profesionálně, nejraději nosí košili, sako a společenské kalhoty, málokdy šaty. Hodně si ale zakládá na obuvi, které má v botníku snad tisíce. Ráda nosívá drahé boty na vysokých podpatcích.
Povaha: Je velice ambiciózní a jde si za svým cílem. Co si umane, to musí mít, a všichni musejí dělat přesně to, co jim nakáže, a žít podle jejích pravidel. Velice jí vyhovuje místo ředitelky, protože jsou skoro všichni až na místě pod ní a nikdo nemá právo jí rozkazovat .. Ráda působí velice dokonalým a profesionálním dojmem, ale když se jí někdo zalíbí, je lehké dostat se jí pod její dokonalou slupku, a objevit v ní přátelského a milého člověka. Navíc už odmala naprosto miluje zvířata, tudíž je mezi vlky velice oblíbená.
Minulost: Vyrůstala v Portugalsku se svou matkou, otcem a sestrou. Její matka je původem Francouzka a proto se rozhodla dát Désiré francouzské jméno po její babičce. Možná i proto se Désiré začala velice zajímat o francouzskou kulturu, a jednou objevila ve Francii právě univerzitu Tilenderre. Ihned ji zaujalo všechno okolo síly živlů a vlků, netrvalo to dlouho a Désiré se stala závislou. Přečetla snad všechny knihy o vlcích a Tilenderru, stále zjišťovala informace od své babičky, která žila někde poblíž univerzity, a když jí bylo 19 let, strašně si přála, aby dostala pozvání ke studiu na univerzitě .. Dlouho nic nepřicházelo, až jednou časně z rána jí oznámila matka, že jí přišla pošta a tam stálo pozvání. Neváhala a ihned se snažila dopravit do Francie a tam nastoupila na univerzitu. Ihned na začátku prvního ročníku se u ní projevilo jasné ovládání vzduchu, ale občas se u ní projevují i ohnivé schopnosti, což je velice neobvyklé. Navíc k ní hned v druhém ročníku přilnuly dvě vlčice, což se zatím nikomu nestalo. Vždy měla samé 1 a s každým měla velice vynikající vztah, hlavně s tehdejší ředitelkou, která se rozhodla, že Désiré bude příští ředitelka ... Nedávno zemřela a teď tedy nastupuje Désiré, je to její první ročník jako ředitelky, takže doufá, že všechno bude v nejlepším pořádku.
Vlčí přítel: Dési, Ré

Yazmin Pedro Morgota

19. listopadu 2011 v 20:34 Profesoři
Živel: Voda
Původ: Španělsko-italský
Věk: 58 (19. listopadu)
Vzhled: Působí baculatým dojmem, má kulatý obličej, tlusté a krátké prsty a ke všemu kulaté tělo. Měří 159 cm a mnoha lidím sahá po prsa. Má na krátko střižené blonďaté vlasy a tyrkysově modré oči. V jejím šatníku většinou převládá modrá, zlatá a bílá barva. Na jejím prsteníčku nosí vždy svůj prsten, který jí podle všeho přináší štěstí.
Povaha: Je uštěbetaná, a ví o všem, co se na univerzitě jenom pohne. Studenti mají pocit, že vidí a slyší snad úplně všechno, a to co jí unikne jí ihned ohlásí jiní profesoři. Miluje svůj karamelo-jahodový čaj, tiramisu a děti. Připadají jí strašně roztomilé, a kdyby měla možnost, hned by si jich pár pořídila. Sice vyučuje literaturu, ale naprosto miluje zvířata, obzvlášť ryby. V jejím bytě se nachází obrovské akvárium s pyraněmi. Vůbec nevypadá na to, že by mohla vykonávat jakýkoliv sport, ale pravda je jiná .. Moc ráda plave a docela jí to jde .. Ovšem vždy jen s plaveckou čepicí. Málokdy se stane, že by zůstala na jednom místě a byla zticha, pořád musí mluvit a chodit. Často při mluvení gestikuluje rukama a párkrát se stalo, že i nohama. Několik lidí si o ní myslí, že je blázen.
Minulost: Její matka je Španělka a otec Ital. Co 5 let se přestěhovávali z Itálie do Španělska a tak dále. Nejspíš už kvůli tomu má tak neposednou náturu. Od otce byla zvyklá věčného komandování, máma jí zase naopak nechávala dělat, co chtěla. Nikdy neměla moc přátel, protože se jí hodně dětí bálo a myslelo si o ní, že je na hlavu. Když jí potom přišlo pozvání na univerzitu, moc tomu nechtěla uvěřit a byla naprosto nadšená, odjela ihned a začala pilně studovat, až se vypracovala na profesorku.
Vlčí přítel: Nelo

Byty mentorů

13. listopadu 2011 v 17:46
Všichni mentoři bydlí ve svých bytech přímo na univerzitě ..
_____________________________________________________________

Ostatní informativní články

13. listopadu 2011 v 17:17
 • Předměty a hodnocení
  » Zde najdete rozpis všech předmětů, právě probíhajících ročníků.
  » Vysvětlivky určitých známek, apod.
 • Živly
  » Vysvětlení co to vlastně živly jsou
  » Charakteristiky určitých živlů
  » Průběh zkoušecího rituálu
 • Čas
  » Informace o průběhu času
  » Rozpis a informace o prázdninách
 • Získávání hodnocení
  » Jak můžete nejlépe získat známky
  » Popis určitých činností
 • Vlci
  » Veškeré informace o vlcích (článek je velice obsáhlý)

Christian Stevens

4. listopadu 2011 v 11:36 Profesoři
Živel: Země
Původ: Anglický
Věk: 56 (6.července)
Vzhled: Pořád vypadá, jako kdyby se červenal, má takový zvláštní odstín pleti. Dále má poněkud velký noc, malé tmavě zelené oči a světlé vlasy, které mu už místy šediví. Po tváři se mu už začínají dělat vrásky, hodně lidí tvrdí, že to je kvůli tomu jeho věčnému mračení. Často vypadá, že je myšlenkami někde úplně jinde, a pokládá si hlavu na ruku (viz. profilový obrázek). Stále nosí košili a svetry s roláky. Málokdy na sebe vezme jeho tmavě modré sako a knoflíčky.
Povaha: Jako správný zemař miluje přírodu, stromy, zeleň a všechno kolem ní. Rád sportuje, sice o tom nikomu neříká, ale rád si chodí po ránu zaběhat do lesa, a po večerech si rád počte. Je hodně velký romantik a miluje jízdu na koních. Celkově má docela rád zvířata, ale to z něj rozhodně vegetariána neudělá. Na děti už tak kladný názor nemá, pro něj to jsou jenom malé kadící a řvoucí stroje, kterým chybí tlačítko OFF, ovšem je pro vyjímky. Na jeho práci ho nejvíce baví dávání poznámek a kárání studentů.
Minulost: Žil s otcem, matkou a svým dvojčetem poblíž Chelmswordu v Anglii. Měli poklidný život, jak se sluší .. S bratrem byl hodně blízký přítel, což bylo docela pozoruhodné. Když ale jednoho dne dostali oba dva pozvání na univerzitu, tomu už skoro nikdo nechtěl věřit. Jako by byli nějak zvláštně propojení .. Bohužel asi měsíc, co strávili na univerzitě, srazilo jeho bratra auto. Christian to nemohl zvládnout, zhroutil se z toho, a hodně dlouho byl na prášcích a nekomunikoval s okolním světem. Po nějaké době se začal vracet do normálu, ale nikdy už nebyl takový jako dřív.
Vlčí přítel: Läko

Vlci

2. listopadu 2011 v 17:08
Jestli jste četli "ŠKOLU NOCI", tak víte, že vlci na univerzitě je něco jako kočky na Škole noci. Pokud jste ji ale nečetli, tak je tu pro vás tato vysvětlivka. (Hodně výrazů jsem si vymyslela sama, tyhle ve Škole noci nenajdete)

Základní informace

Vlci se potulují všude po univerzitě. V kampusu, v jeho okolí, a dokonce i v budovách. Někteří vlci jsou rádi nezávislí, jiní si stále hledají přítele, a pak jsou tu tací, co už svého přítele mají. Dohromady je na univerzitě asi kolem 100 vlků, ale je jich hodně, kteří jsou zalezlí stále jen v lesích, a kolem univerzity se moc nemotají .. Takže je to jen odhad.

Přilnutí

Pokud se nějakému vlkovi hodně zalíbíte, rozhodne se k vám přilnout .. To poznáte, když se k vám nějaký vlk tulí, nebo si s vámi chce hrát, apod. Potom již nemáte jinou možnost, než ho přijmout takového, jaký je, a ihned ho nazvat jménem, jelikož přilnutí je mystická chvíle, při které si oba dva zapamatujete všechno, co se v ní událo, takže si lehce zapamatuje své jméno. Od té doby ho budete mít ve svém profilu jako "Vlčí přítel".

Jak se o vlka správně postarat?

Od doby, co k vám nějaký vlk přilne, se musíte o něj starat. Jídlo a vodu (pokud si jídlo nedokáže sehnat sám) naleznete v kuchyni na koleji, kde je přímo skříň pouze pro vlky. Potom různé hračky naleznete v kolejových klubovnách, a pelechy jsou v každé skříni na pokojích. Někteří vlci ale dávají přednost spaní v posteli s jeho přítelem, takže ne vždycky se hodí. Pokud máte nějakého hodně rozmazleného, nebo špinavého vlka, navštivte přímo část pro vlky a nebo salón!

Jak za vlka správně hrát?

Od doby, co s nějakým vlkem přilneš, za něj přebíráš plnou zodpovědnost, a hraješ za něj pouze ty.

• Možnosti stylů hraní:

Pokud je vlk sám:
Pokud je vlk s vámi:
Pište normálně jako vždy za studenta a občas do textu zapraucjte i to, co právě vlk dělá.

Enzo Mariusandre

2. listopadu 2011 v 15:12 Profesoři
Živel: Voda
Původ: Francouzský
Věk: 65 (5.února)
Vzhled: Jelikož měla rakovinu, vypadaly jí vlasy, a po delší dobu musela nosit pouze paruky, nyní jí již vlasy začínají růst, ale má je ještě stále krátké a šedivé. Její oči získaly modrou barvu ihned, co se u ní objevil živel vody, protože dříve měla světle šedé. Je hodně pohublá a protože měří 180 cm, lidé mají někdy pocit, že když se hodně ohne, tak se zlomí. Kvůli tomu často nosívá košile, saka a sukně, což ji trochu rozšíří.
Povaha: Je přísná, nesnáší lenivé studenty, a všeobecně lenivé lidi. Miluje plavání a je v něm dobrá. Už od dětství má hlučný, uřvaný, pronikavý, až protivný hlas. Miluje francouzský jazyk a je pyšná, že ho může vyučovat. Její známkování je přísné a nerada dělá vyjímky. Její pravidla musí každý dodržovat, jinak je nesnesitelná a otravná. Je tak trochu zamilovaná do školníka, ale když se o tom někdo zmíní, zabíjela by. Ve společnosti je trochu nervózní a trvalo jí, než si zvykla vyvětlovat výklady před tak velkým publikem, ale jde v tom hlavně o zvyk.
Minulost: Dětství měla hodně neklidné a neměla volnost. Všechny ženy v její rodině byly známé plavkyně a po Enze se požadovalo, aby také byla jednou z nich. Ona na plavání měla talent už od mala, a plavala ráda, jenže vždy byla trochu stydlivá a když měla plavat v soutěžích, nikdy se jí moc nedařilo, zapomínala se před skokem nadechnout, skočila moc daleko a praštila se do hlavy, apod. Proto byla zvyklá poslouchat od dospělých jen to, jak je nemožná a že je jeden obrovský omyl, který se nikdy neměl stát, a že je její sestra mnohem lepší .. Nikdo tedy nedokázal pochopit, že právě Enza je vyvolená a měla odjet studovat na univerzitu. Když tam ale po nějaké době nastoupila, "překvapivě" začala ovládat živel vody, čemuž matka nerozumněla ještě více, než předtím .. Když jí začaly chodit zprávy z univerzity, že je Enza výborná plavkyně, atd., ožila a chtěla Enzu ihned odhlásit z univerzity, a nějak zajistit, aby o ty schopnosti se živly nepřišla, ale ještě je posílila a mohla se stát další plavkyní rodiny. Asi po roce stálého neúspěchu se nakonec rozhodla, že Enzu z univerzity "ukradne" .. Enza byla právě ve 3.ročníku a pomalu se už chystala do 4. .. Nebyla moc nadšená z toho, že musí z univerzity odejít, ale znala svou matku a také to, že je nemožné jí odmlouvat. Asi týden po žití mimo univerzitu, mimo dohledu dospělých jedinců, co také ovládají živel vody, začala chřadnout a ztrácela elán do života .. Když už byla na pokraji smrti, její matce konečně došlo, že ji musí zpátky dovézt na univerzitu a tak tedy učinila, a už se jí nadobro vzdala. Enze trvalo celý rok než se vyléčila a tak se stala varováním pro ostatní studenty a jejich rodiče. Musela opakovat celý 3.ročník znovu a byla na univerzitě brána za outsidera. Její tehdejší mentorka, se jí ale i po vystudování univerzity nechtěla vzdát a viděla v ní obrovský talent a zařídila, že zde zůstane, protože věděla, že Enza by se neměla kam vrátit. Dlouho jenom žila v kampusu a vypomáhala zaměstnancům, později ji tehdější ředitelka nechala stát se profesorkou a od té doby vyučuje...
Vlčí přítel: Marcus