Christian Stevens

4. listopadu 2011 v 11:36 |  Profesoři
Živel: Země
Původ: Anglický
Věk: 56 (6.července)
Vzhled: Pořád vypadá, jako kdyby se červenal, má takový zvláštní odstín pleti. Dále má poněkud velký noc, malé tmavě zelené oči a světlé vlasy, které mu už místy šediví. Po tváři se mu už začínají dělat vrásky, hodně lidí tvrdí, že to je kvůli tomu jeho věčnému mračení. Často vypadá, že je myšlenkami někde úplně jinde, a pokládá si hlavu na ruku (viz. profilový obrázek). Stále nosí košili a svetry s roláky. Málokdy na sebe vezme jeho tmavě modré sako a knoflíčky.
Povaha: Jako správný zemař miluje přírodu, stromy, zeleň a všechno kolem ní. Rád sportuje, sice o tom nikomu neříká, ale rád si chodí po ránu zaběhat do lesa, a po večerech si rád počte. Je hodně velký romantik a miluje jízdu na koních. Celkově má docela rád zvířata, ale to z něj rozhodně vegetariána neudělá. Na děti už tak kladný názor nemá, pro něj to jsou jenom malé kadící a řvoucí stroje, kterým chybí tlačítko OFF, ovšem je pro vyjímky. Na jeho práci ho nejvíce baví dávání poznámek a kárání studentů.
Minulost: Žil s otcem, matkou a svým dvojčetem poblíž Chelmswordu v Anglii. Měli poklidný život, jak se sluší .. S bratrem byl hodně blízký přítel, což bylo docela pozoruhodné. Když ale jednoho dne dostali oba dva pozvání na univerzitu, tomu už skoro nikdo nechtěl věřit. Jako by byli nějak zvláštně propojení .. Bohužel asi měsíc, co strávili na univerzitě, srazilo jeho bratra auto. Christian to nemohl zvládnout, zhroutil se z toho, a hodně dlouho byl na prášcích a nekomunikoval s okolním světem. Po nějaké době se začal vracet do normálu, ale nikdy už nebyl takový jako dřív.
Vlčí přítel: Läko
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama