Désiré Flamingo

21. listopadu 2011 v 13:47
Živel: Vzduch
Původ: Portugalský
Věk: 59 (1. března)
Vzhled: Má středně dlouhé blond vlasy, které již místy šediví; nevýrazné zelené oči a řídké obočí. Po celém těle má pihy, a když se usměje, tak se jí na obličeji ukáže několik vrásek. Vypadá hodně staře, ale má v sobě stále duši dítěte. Už odmala má velkou slabost pro modrou barvu, takže jakmile má den volna, ihned sáhne po modrém topu a sukni. Když chce ale působit profesionálně, nejraději nosí košili, sako a společenské kalhoty, málokdy šaty. Hodně si ale zakládá na obuvi, které má v botníku snad tisíce. Ráda nosívá drahé boty na vysokých podpatcích.
Povaha: Je velice ambiciózní a jde si za svým cílem. Co si umane, to musí mít, a všichni musejí dělat přesně to, co jim nakáže, a žít podle jejích pravidel. Velice jí vyhovuje místo ředitelky, protože jsou skoro všichni až na místě pod ní a nikdo nemá právo jí rozkazovat .. Ráda působí velice dokonalým a profesionálním dojmem, ale když se jí někdo zalíbí, je lehké dostat se jí pod její dokonalou slupku, a objevit v ní přátelského a milého člověka. Navíc už odmala naprosto miluje zvířata, tudíž je mezi vlky velice oblíbená.
Minulost: Vyrůstala v Portugalsku se svou matkou, otcem a sestrou. Její matka je původem Francouzka a proto se rozhodla dát Désiré francouzské jméno po její babičce. Možná i proto se Désiré začala velice zajímat o francouzskou kulturu, a jednou objevila ve Francii právě univerzitu Tilenderre. Ihned ji zaujalo všechno okolo síly živlů a vlků, netrvalo to dlouho a Désiré se stala závislou. Přečetla snad všechny knihy o vlcích a Tilenderru, stále zjišťovala informace od své babičky, která žila někde poblíž univerzity, a když jí bylo 19 let, strašně si přála, aby dostala pozvání ke studiu na univerzitě .. Dlouho nic nepřicházelo, až jednou časně z rána jí oznámila matka, že jí přišla pošta a tam stálo pozvání. Neváhala a ihned se snažila dopravit do Francie a tam nastoupila na univerzitu. Ihned na začátku prvního ročníku se u ní projevilo jasné ovládání vzduchu, ale občas se u ní projevují i ohnivé schopnosti, což je velice neobvyklé. Navíc k ní hned v druhém ročníku přilnuly dvě vlčice, což se zatím nikomu nestalo. Vždy měla samé 1 a s každým měla velice vynikající vztah, hlavně s tehdejší ředitelkou, která se rozhodla, že Désiré bude příští ředitelka ... Nedávno zemřela a teď tedy nastupuje Désiré, je to její první ročník jako ředitelky, takže doufá, že všechno bude v nejlepším pořádku.
Vlčí přítel: Dési, Ré
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama