Enzo Mariusandre

2. listopadu 2011 v 15:12 |  Profesoři
Živel: Voda
Původ: Francouzský
Věk: 65 (5.února)
Vzhled: Jelikož měla rakovinu, vypadaly jí vlasy, a po delší dobu musela nosit pouze paruky, nyní jí již vlasy začínají růst, ale má je ještě stále krátké a šedivé. Její oči získaly modrou barvu ihned, co se u ní objevil živel vody, protože dříve měla světle šedé. Je hodně pohublá a protože měří 180 cm, lidé mají někdy pocit, že když se hodně ohne, tak se zlomí. Kvůli tomu často nosívá košile, saka a sukně, což ji trochu rozšíří.
Povaha: Je přísná, nesnáší lenivé studenty, a všeobecně lenivé lidi. Miluje plavání a je v něm dobrá. Už od dětství má hlučný, uřvaný, pronikavý, až protivný hlas. Miluje francouzský jazyk a je pyšná, že ho může vyučovat. Její známkování je přísné a nerada dělá vyjímky. Její pravidla musí každý dodržovat, jinak je nesnesitelná a otravná. Je tak trochu zamilovaná do školníka, ale když se o tom někdo zmíní, zabíjela by. Ve společnosti je trochu nervózní a trvalo jí, než si zvykla vyvětlovat výklady před tak velkým publikem, ale jde v tom hlavně o zvyk.
Minulost: Dětství měla hodně neklidné a neměla volnost. Všechny ženy v její rodině byly známé plavkyně a po Enze se požadovalo, aby také byla jednou z nich. Ona na plavání měla talent už od mala, a plavala ráda, jenže vždy byla trochu stydlivá a když měla plavat v soutěžích, nikdy se jí moc nedařilo, zapomínala se před skokem nadechnout, skočila moc daleko a praštila se do hlavy, apod. Proto byla zvyklá poslouchat od dospělých jen to, jak je nemožná a že je jeden obrovský omyl, který se nikdy neměl stát, a že je její sestra mnohem lepší .. Nikdo tedy nedokázal pochopit, že právě Enza je vyvolená a měla odjet studovat na univerzitu. Když tam ale po nějaké době nastoupila, "překvapivě" začala ovládat živel vody, čemuž matka nerozumněla ještě více, než předtím .. Když jí začaly chodit zprávy z univerzity, že je Enza výborná plavkyně, atd., ožila a chtěla Enzu ihned odhlásit z univerzity, a nějak zajistit, aby o ty schopnosti se živly nepřišla, ale ještě je posílila a mohla se stát další plavkyní rodiny. Asi po roce stálého neúspěchu se nakonec rozhodla, že Enzu z univerzity "ukradne" .. Enza byla právě ve 3.ročníku a pomalu se už chystala do 4. .. Nebyla moc nadšená z toho, že musí z univerzity odejít, ale znala svou matku a také to, že je nemožné jí odmlouvat. Asi týden po žití mimo univerzitu, mimo dohledu dospělých jedinců, co také ovládají živel vody, začala chřadnout a ztrácela elán do života .. Když už byla na pokraji smrti, její matce konečně došlo, že ji musí zpátky dovézt na univerzitu a tak tedy učinila, a už se jí nadobro vzdala. Enze trvalo celý rok než se vyléčila a tak se stala varováním pro ostatní studenty a jejich rodiče. Musela opakovat celý 3.ročník znovu a byla na univerzitě brána za outsidera. Její tehdejší mentorka, se jí ale i po vystudování univerzity nechtěla vzdát a viděla v ní obrovský talent a zařídila, že zde zůstane, protože věděla, že Enza by se neměla kam vrátit. Dlouho jenom žila v kampusu a vypomáhala zaměstnancům, později ji tehdější ředitelka nechala stát se profesorkou a od té doby vyučuje...
Vlčí přítel: Marcus
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama