Franz Apollonia

25. listopadu 2011 v 14:39 |  Profesoři
Živel: Oheň
Původ: Německý
Věk: 46 (3. února)
Vzhled: Má středně dlouhé hnědé vlasy, vousy a husté obočí, které si musí vyholovat, protože jinak se mu nad nosem srůstá, proto se často stane, že má konce roztřepené. Nos má velký už od narození, zdědil to o svém otci, a jako malý si kvůli tomu užil hodně posměchu. Dále je hodně mohutný a měří neuvěřitelných 203 cm.
Povaha: Je přísný, nesmlouvavý, má svá pravidla, a když je někdo porušuje, tak dokáže být naprosto nepříčetný. Hodně studentů ho popisuje i slovem agresivní, což on naprosto zamítá. Nemá rád hádky, rád všechno řeší rychle a bez jakýchkoliv delších následků. Když ho nějaký student pořádně naštve, je schopný ho naprosto vykázat ze své hodiny, a poštvat proti němu ředitelku. V osobním životě je to spíš uzavřený samotář a zatím se mu jen jedna žena dostala pod jeho nepřátelskou slupku .. Skoro nikdo nikdy nevkročil do jeho bytu na univrerzitě, a studenti ho často pomlouvají a spekulují o tom, co tam asi schovává .. Nikoho ale nenapadlo, že tam má jen obyčejné bicí na kterých hrává, když má volný čas .. Miluje jeho hlasitý zvuk, může si na něm vybít všechnu svou zlost.
Minulost: Vyrůstal v dětském domově, protože se ho rodiče vzdali hned po porodu. Sledoval jak si ostatní děti berou noví rodiče, ale jeho nikdy nikdo nechtěl. Lhal by, kdyby říkal, že ho to nemrzelo .. Skoro nikdo z dětí se s ním nechtěl bavit, proto se začal uzavírat do sebe .. Nikoho si moc nepouštěl k tělu, a na ostatní od té doby začal bývat hodně hnusný .. Když mu potom přišlo pozvání na univerzitu, hodně dlouho váhal, ale nakonec to přijal a přijel sem ..
Vlčí přítel: Mika
 


Komentáře

1 Daniel005 | E-mail | Web | 25. listopadu 2011 v 14:47 | Reagovat

Ahoj, sorry že otravujem a spamujem, ale potrebujem Tvoju pomoc. Prihlásil som sa do súťaže o notebook a veľmi by som ho chcel, tak kebyže som mohol poprosiť o Tvoj hlas. Prosím klikni tu: http://vanocni.datart.cz/daniel-pangrac-si-preje-notebook-packard-bell/ a tam dole  nájdeš takých 5 modrých obdĺžníčkov. Prosím klikni na ten úplne vľavo: Darujte ozdobu tomuto přání ... je to pre mňa VEĽMI dôležité! Veľmi rád oplatím, stačí len napísať na blog. Za každý hlas veľmi pekne ďakujem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama