Victor Salvade Morgota

25. listopadu 2011 v 15:05 |  Profesoři
Živel: Země
Původ: Rakouský
Věk: 56 (6. října)
Vzhled: Stářím mu zešedivěly vlasy a na bradě mu raší vousy .. Má tmavě zbarvenou pleť a odstávající uši. Jeho rty jsou světle růžovoučké a plné. Oči má nevýrazné šedivé barvy a skoro žádné řasy. Po obličeji už má hodně vrásek, hlavně když se usmívá. Je středně vysoký, štíhlý a má nepatrné svaly. Nejradši nosí béžové, nebo karamelové oblečení, a rozhodně není na džínsy.
Povaha: Na každého působí sympatickým a přátelským dojmem, má rád studenty a je s nimi za dobře. Má smysl pro humor a svoje vyučování často obohacuje vtipnými poznámkami a příběhy co prožil. Nerad tvoří studentů problémy, všechno vyřeší poznámkou a kázáním, to je všechno. Studenti za ním často chodí s problémy a on je rád vyslechne a poradí jim, jak z problému. V soukromém životě je také velice přátelský, skoro s každým si tyká (to ovšem neplatí pro studenty) a s každým na univerzitě je velký přítel. Naprosto miluje svoji manželku Yazmin, a snesl by jí modré z nebe. Je to přátelský a společenský typ, co má velké charisma, a dokáže lidi zaujmout svým vyprávěním.
Minulost: Vyrůstal v Rakousku, měl naprosto dokonalé dětství, rodiče ho milovali, matka pracovala jako účetní z domova a otec byl pilot, často nebýval doma, ale i tak si s Victorem vytvořili obrovský vztah, a vždy Victorovi ze všech zemí, kam kdy letěl, něco dovezl. S matkou měl také skvělý vztah a byli spolu rádi. Skoro s nikým neměl problémy, měl hodně přátel, u dívek byl oblíbený .. Když mu přišlo pozvání do univrerzity, jeho rodiče to oplakali, ale přáli mu to .. Bylo to poprvé, co viděl svého otce uronit slzu, hodně ho to tehdy vzalo .. Na univezitě se snažil, aby jim udělal radost, a míval samé 1 ..
Vlčí přítel: Lambord
 


Komentáře

1 vestec | Web | 13. ledna 2012 v 3:05 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama