Vlci

2. listopadu 2011 v 17:08
Jestli jste četli "ŠKOLU NOCI", tak víte, že vlci na univerzitě je něco jako kočky na Škole noci. Pokud jste ji ale nečetli, tak je tu pro vás tato vysvětlivka. (Hodně výrazů jsem si vymyslela sama, tyhle ve Škole noci nenajdete)

Základní informace

Vlci se potulují všude po univerzitě. V kampusu, v jeho okolí, a dokonce i v budovách. Někteří vlci jsou rádi nezávislí, jiní si stále hledají přítele, a pak jsou tu tací, co už svého přítele mají. Dohromady je na univerzitě asi kolem 100 vlků, ale je jich hodně, kteří jsou zalezlí stále jen v lesích, a kolem univerzity se moc nemotají .. Takže je to jen odhad.

Přilnutí

Pokud se nějakému vlkovi hodně zalíbíte, rozhodne se k vám přilnout .. To poznáte, když se k vám nějaký vlk tulí, nebo si s vámi chce hrát, apod. Potom již nemáte jinou možnost, než ho přijmout takového, jaký je, a ihned ho nazvat jménem, jelikož přilnutí je mystická chvíle, při které si oba dva zapamatujete všechno, co se v ní událo, takže si lehce zapamatuje své jméno. Od té doby ho budete mít ve svém profilu jako "Vlčí přítel".

Jak se o vlka správně postarat?

Od doby, co k vám nějaký vlk přilne, se musíte o něj starat. Jídlo a vodu (pokud si jídlo nedokáže sehnat sám) naleznete v kuchyni na koleji, kde je přímo skříň pouze pro vlky. Potom různé hračky naleznete v kolejových klubovnách, a pelechy jsou v každé skříni na pokojích. Někteří vlci ale dávají přednost spaní v posteli s jeho přítelem, takže ne vždycky se hodí. Pokud máte nějakého hodně rozmazleného, nebo špinavého vlka, navštivte přímo část pro vlky a nebo salón!

Jak za vlka správně hrát?

Od doby, co s nějakým vlkem přilneš, za něj přebíráš plnou zodpovědnost, a hraješ za něj pouze ty.

• Možnosti stylů hraní:

Pokud je vlk sám:
Pokud je vlk s vámi:
Pište normálně jako vždy za studenta a občas do textu zapraucjte i to, co právě vlk dělá.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama