Yazmin Pedro Morgota

19. listopadu 2011 v 20:34 |  Profesoři
Živel: Voda
Původ: Španělsko-italský
Věk: 58 (19. listopadu)
Vzhled: Působí baculatým dojmem, má kulatý obličej, tlusté a krátké prsty a ke všemu kulaté tělo. Měří 159 cm a mnoha lidím sahá po prsa. Má na krátko střižené blonďaté vlasy a tyrkysově modré oči. V jejím šatníku většinou převládá modrá, zlatá a bílá barva. Na jejím prsteníčku nosí vždy svůj prsten, který jí podle všeho přináší štěstí.
Povaha: Je uštěbetaná, a ví o všem, co se na univerzitě jenom pohne. Studenti mají pocit, že vidí a slyší snad úplně všechno, a to co jí unikne jí ihned ohlásí jiní profesoři. Miluje svůj karamelo-jahodový čaj, tiramisu a děti. Připadají jí strašně roztomilé, a kdyby měla možnost, hned by si jich pár pořídila. Sice vyučuje literaturu, ale naprosto miluje zvířata, obzvlášť ryby. V jejím bytě se nachází obrovské akvárium s pyraněmi. Vůbec nevypadá na to, že by mohla vykonávat jakýkoliv sport, ale pravda je jiná .. Moc ráda plave a docela jí to jde .. Ovšem vždy jen s plaveckou čepicí. Málokdy se stane, že by zůstala na jednom místě a byla zticha, pořád musí mluvit a chodit. Často při mluvení gestikuluje rukama a párkrát se stalo, že i nohama. Několik lidí si o ní myslí, že je blázen.
Minulost: Její matka je Španělka a otec Ital. Co 5 let se přestěhovávali z Itálie do Španělska a tak dále. Nejspíš už kvůli tomu má tak neposednou náturu. Od otce byla zvyklá věčného komandování, máma jí zase naopak nechávala dělat, co chtěla. Nikdy neměla moc přátel, protože se jí hodně dětí bálo a myslelo si o ní, že je na hlavu. Když jí potom přišlo pozvání na univerzitu, moc tomu nechtěla uvěřit a byla naprosto nadšená, odjela ihned a začala pilně studovat, až se vypracovala na profesorku.
Vlčí přítel: Nelo
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama