Leden 2012

Pretta Sorra / Výchovný poradce

19. ledna 2012 v 21:13 Zaměstnanci
Živel: Voda
Původ: Argentina (později Washington)
Věk: 31 (21. března)
Vzhled: Od přírody má tmavší hnědé vlasy, ale ona si vždycky vrchní část vlasů barví na blond. má modrošedé oči, někde s náznakama hnědých linek. Obočí si netrhá, už odmalička má skvělý tvar, který ji sluší a je s ním spokojená. Na sobě přímo nenávidí svůj divný nos, který se jí táhne podivným způsobem dolů a tam visí. Už hodněkrát přemýšlela že by s ním zašla na plastiku, ale nakonec to vždy zavrhla. Její pusa má také zvláštní tvar. I když se usmívá, její koutky jso stále stažené dolů. Je poměrně vysoká a opravdu hodně jí zaleží na svých nehtech.
Povaha: Na pohled působí neklidným dojmem, ale přitom je vyrovnaná a jen tak něco ji nerozhodí. I když to na ní na první dojem nenípoznat opravdu hodně se o sebe stará, neustále se dívá do zrcadla a všechno musí být v naprostém pořádku, jinak se nezná. Přeje si aby k ní všichni studenti chdli s tím, že se jí mohou svěřit, ale zároveň aby k ní chovali respekt. Opravdu hodně jí záleží na mládeži, přestože své vlastní dítě by nechtěla. Nejspíš kvůli tomu, že by to znamenalo mít něco s nějakým chlapem, ke kterým si chová odstup a svým způsobem nenávist. Každému naslouchá jeho problémům, ale s těmi svými si nikdy nikomu nestěžuje, hlavně né mužskému pohlaví. Nejlépe se cítí, kdyžsi zapne hudbu a může tančit, tančit a tančit... Miluje tanec celou svou duší a tělem.
Minulost: Narodila se v Argentině, ale ve svých 5 letech se spolu s otcem a jejím starším bratrem odstěhovala do Washingtonu. Ze začátku se jí stýszkalo po prarodičích, ale nakonec s Washingtonem tak srostla, že by si nedovedla představit život jinde než právě tam. Přátel nikdy neměla zrovna hromadu, ale zato její rodina byla jako vystřižená z romantického filmu. Otec býval skoro pořád ve práci (pracoval jako soudce, ale rozhodně to není žádný stereotypní tlustý černoch, to vážně ne), ale i přes to si ráno našel čas jít si s Joshem (bratr Pretty) zarybařit a večer kldyž se vrátil z práce si vždy s Prettou hrál její oblíbenou hru na zajíčka a krokodýla, po večerech jí vyprávěl pohádky a Pretta ho strašně moc zbožňovala. Potom se, ale stalo něco co jí dosud nikdo nechce vysvětlit a ona musela od svého bratra a otce odjet k matce.. Zpátky do Argentiny a otce už nikdy neviděla. Její matka se každý den probouzela vedle jiného muže a navíc si za to nechávala platit. O Prettu se vůbec nestarala, bylo jí jedno jestli má co na sebe, nebo jestli nemá hlad. Pretta s začínala uzavírat do sebe a začala nenávidět svět a všechny kolem sebe.. Když potom dostala možnost jít na Tilenderre až do Francie, přijala to s grácií a od té doby se už nikdy do Argentiny ani Washingtonu nevrátila.
Vlčí přítel: Sheya